Uśmiech na twarzach dzieci bezcenny

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 31 maja, 2022

Za nami pierwszy dzień akcji „Otwarty stadion na Dzień Dziecka”. Oprowadziliśmy dziś cztery grupy przedszkolaków i dzieci ze szkół podstawowych. Uśmiech na twarzach dzieci był bezcenny.

Cieszymy się, że się Wam podobało, mamy nadzieję, że zaraziliśmy magią żużla kolejnych młodych kibiców. We wtorek Stadion Miejski łącznie odwiedziło ponad 150 dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Calineczka” z Kalisza, ze Szkoły Podstawowej w Lewkowie, z Przedszkola nr 9 w Ostrowie oraz Przedszkola nr 9 im. Misia Uszatka.

Dziękujemy opiekunom za przyprowadzenie dzieci na stadion. Dla wszystkich odwiedzających przygotowaliśmy pamiątkowe gadżety, a także zaproszenia na jeden z czterech pozostałych do rozegrania meczów PGE Ekstraligi w sezonie 2022 na Stadionie Miejskim.

Dzieci podczas zwiedzania stadionu zobaczyły wystawę o historii ostrowskiego żużla oraz Turniejów o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, obejrzały salę konferencyjną wraz z klubowymi trofeami, były na trybunie głównej, w warsztacie oraz parku maszyn.

Dziękujemy za Wasz piękny doping i widzimy się na Stadionie Miejskim na meczach Arged Malesy Ostrów. Jutro kolejny dzień akcji.

Dzieci na trybunie głównej Stadionu Miejskiego. fot. Patrycja Antas