W czwartek MDMW na Stadionie Miejskim

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 22 października, 2020

Z udziałem drużyn z Ostrowa, Gniezna, Leszna i gościnnie Zielonej Góry w czwartek o 15:30 na Stadionie Miejskim odbędą się Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski. Najlepsi wystąpią także w wyścigu dodatkowym o tytuł młodzieżowego indywidualnego mistrza Wielkopolski.

Gospodarze w składzie: Sebastian Szostak, Kacper Grzelak, Jakub Poczta i Jakub Krawczyk rywalizować będą z zespołami z Gniezna, Leszna i gościnnie Zielonej Góry. Na koniec odbędzie się także wyścig o tytuł indywidualnego młodzieżowego mistrza Wielkopolski. Zawody z uwagi na obostrzenia związane z pandemią odbywają się bez udziału publiczności.

Niektórych z zawodników, którzy dziś będą rywalizować w zawodach MDMW, zobaczymy także w niedzielę podczas 68. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Z uwagi na pandemię i zamknięte stadiony dla kibiców najstarszy turniej żużlowy odbędzie się w młodzieżowej obsadzie. Początek zmagań o 13:00. Transmisję z turnieju przeprowadzi telewizja Proart i portal Wlkp24.info