W niedzielę 9. runda Nice 1.LŻ. Arged Malesa TŻ Ostrovia pauzuje

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 7 czerwca, 2019

W ten weekend żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovia odpoczywają od rozgrywek ligowych, bo w terminarzu mają pauzę. Juniorzy i adepci w sobotę odwiedzą natomiast Szkołę Podstawową nr 1 w Ostrowie podczas festynu. Nasi rywale z kolei odjadą trzy mecze. Pytanie, jak zmieni się tabela Nice 1.LŻ?

W niedzielę dojdzie do kilku ciekawych pojedynków w ramach 9. rundy Nice 1. Ligi Żużlowej. Zdunek Wybrzeże Gdańsk podejmie na własnym torze lidera PGG ROW Rybnik. Czy po wysokiej porażce żużlowcy znad morza zrewanżują się ekipie ze Śląska? Mecz ten pokaże telewizja Polsat Sport Extra.

W Daugavpils Lokomotiv będzie chciał się pozbierać po nieudanej pierwszej części sezonu i wygrać z Orłem Łódź. Dla drużyny Lecha Kędziory, która miała aspiracje co najmniej do rundy play-off, a może nawet do finału lub awansu do PGE Ekstraligi, ewentualna porażka na Łotwie może oznaczać nikłe szanse na czołową czwórkę.

Trzecim meczem w 9 rundzie rozgrywek będzie pojedynek Unii Tarnów z Car Gwarant Startem Gniezno. Czy rozpędzony w ostatnich tygodniach zespół z pierwszej stolicy Polski wygra kolejny mecz i przybliży się do fazy play-off? Czy też może spadkowicz z PGE Ekstraligi zwycięży, a sytuacja w tabeli Nice 1. LŻ będzie jeszcze bardziej skomplikowana. Niedziela będzie pełna żużlowych emocji w Nice 1.LŻ.

A my przypominamy, że w Ostrowie we wtorek, 11 czerwca o 17:00 Eliminacja Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych, a w sobotę, 15 czerwca o 16:15 w ramach 10. rundy Nice 1. LŻ Arged Malesa TŻ Ostrovia podejmie Zdunek Wybrzeże Gdańsk.