W niedzielę idealna pogoda na żużel. Koniecznie bądźcie ze swoją drużyną

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 4 lipca, 2019

Nie będzie upałów. 23 stopnie ciepła. Słońce, prawie bezwietrznie. W niedzielę, 7 lipca szykuje się idealna pogoda na żużel. Pamiętajcie. O 14:30 startuje mecz Arged Malesa TŻ Ostrovia z Unią Tarnów. Stawka jest wielka, bo walka idzie o udział w play-offach. -Bądźcie z naszą drużyną, która potrzebuje waszego dopingu – zachęca prezes Radosław Strzelczyk.

Unia Tarnów zajmuje trzecie miejsce w tabeli i jest bliska jazdy w play-off, ale ma trudny kalendarz spotkań w końcówce sezonu. Arged Malesa TŻ Ostrovia jest piąta, ale może spokojnie jeszcze powrócić do czołowej czwórki. – Wciąż wierzę w play-offy. W tym zespole jest potencjał – podkreśla Radosław Strzelczyk.

W czwartek i piątek trener Mariusz Staszewski zaplanował treningi drużyny przed meczem z Unią Tarnów. Na torze pojawi się Tomasz Gapiński, który ma trenować po raz pierwszy od operacji kontuzjowanego obojczyka. – Zobaczymy, jak Tomek będzie czuł się po treningach. Musimy być pewni, że jest gotowy do startu w niedzielnym meczu. Potrzebujemy go, ale zdrowego i w pełni sił – zaznacza trener Mariusz Staszewski.

Niedzielny mecz jest nie tylko walką o punkty, tak potrzebne obu drużynom w walce o play-offy. Unia z pewnością będzie chciała się zrewanżować Arged Malesa TŻ Ostrovii za porażkę z kwietnia na własnym torze.

Ostatnio pogoda nie sprzyjała odwiedzaniu stadionu, a bardziej przebywaniu na plaży czy przy basenie. W niedzielę aura ma być idealna na żużel. Nie będzie ani za gorąco, ani za zimno. Emocje na torze z pewnością rozgrzeją kibiców. – Zapraszamy fanów na stadion. Najważniejsze, by wszyscy dobrze się bawili na naszych meczach – podkreśla Grzegorz Walasek.

Bilety na niedzielny mecz można nabywać online TUTAJ.

Awizowane składy:

Unia Tarnów:
1. Wiktor Kułakow
2. Ernest Koza
3. Daniel Kaczmarek
4. Artur Mroczka
5. Peter Ljung
6. Mateusz Cierniak
7.

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów:

9.Aleksandr Łoktajew

10.Sam Masters

11.Nicolai Klindt

12. Tomasz Gapiński

13.Grzegorz Walasek

14.Kamil Nowacki

15.Marcin Kościelski