W niedzielę na Stadion Miejski może wejść więcej kibiców. W sobotę o 13:00 ruszy sprzedaż dodatkowej puli biletów

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 25 lipca, 2020

W piątek późnym wieczorem opublikowano rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, które weszło w życie dziś, czyli 25 lipca. Zarząd TŻ Ostrovia, dzięki przychylności władz miasta Ostrowa Wielkopolskiego, uzyskał w sobotę zezwolenie na przeprowadzenie imprezy masowej z większą liczbą kibiców, dzięki czemu do sprzedaży trafi dodatkowa pula biletów.

Serdecznie dziękujemy władzom miasta Prezydent Beacie Klimek oraz zastępcy Mikołajowi Kostce za szybkie załatwienie formalności, dzięki czemu na niedzielny mecz możemy zaprosić więcej kibiców. Dziękujemy również wszystkim służbom, które wydają opinie niezbędne do uzyskania zezwolenia na przeprowadzenie imprez masowych: Komendzie Powiatowej Policji, Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej oraz Sanepidowi oraz Zespołowi Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim – podkreśla Waldemar Górski, prezes TŻ Ostrovia.

Dodatkowa sprzedaż biletów na niedzielny mecz prowadzona jest online za pośrednictwem strony kupbilet.pl. Sprzedaż ruszy w sobotę o godzinie 13:00. Serdecznie zapraszamy na Stadion Miejski na niedzielny mecz, który wystartuje o godzinie 14:00.