W niedzielę ostatni ligowy żużel w sezonie. Warto podziękować drużynie (zapowiedź)

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 12 października, 2019

Piękna pogoda, piekielnie mocny rywal z mistrzem świata, Bartoszem Zmarzlikiem na czele. Szykuje się znakomite zakończenie sezonu 2019 w Ostrowie Wielkopolskim. Warto przyjść na Stadion Miejski, by osobiście podziękować żużlowcom Arged Malesa TŻ Ostrovia za udany sezon. – My też chcemy podziękować kibicom za obecność i doping – podkreśla Tomasz Gapiński.

Zdecydowanym faworytem meczu jest truly.work Stal Gorzów. Mistrz świata, Bartosz Zmarzlik, zwycięzca Złotego Kasku z piątkowego wieczoru, Krzysztof Kasprzak czy były mistrz Polski, Szymon Woźniak. Więcej rekomendacji taki skład zespołu Stanisława Chomskiego nie potrzebuje. – Czeka nas najtrudniejszy z dotychczasowych meczów w tym sezonie. Chcemy jednak zachować miano niepokonanych na swoim torze – mówi trener Mariusz Staszewski.

Życzylibyśmy sobie, aby sezon zakończyć z kompletem publiczności. Ten rok był dla nas bardzo udany. Na koniec spotykamy się z najsilniejszą drużyną, jaka u nas gościła w tym sezonie. Chyba lepszego scenariusza nie mogliśmy sobie wymarzyć. Do kompletu potrzebne byłoby zwycięstwo na koniec – dodaje trener Arged Malesa TŻ Ostrovia.

Warto na własne oczy zobaczyć debiut na ostrowskim torze wychowanka Arged Malesa TŻ Ostrovia, 16-letniego Sebastiana Szostaka. Ostrowski żużel po latach, kiedy musiał posiłkować się młodzieżowcami z zewnątrz, wreszcie ma swojego wychowanka. Następni czekają w kolejce. W przyszłym sezonie formacja juniorska ostrowskiej drużyny będzie złożona z samych wychowanków trenera Mariusza Staszewskiego.

Początek niedzielnego rewanżowego barażu o godzinie 17:00. Transmisję przeprowadzi stacja nSport+. – Serdecznie zapraszamy kibiców na Stadion Miejski. Wspólnie podziękujmy drużynie za świetny sezon – apeluje prezes, Radosław Strzelczyk.

Ceny biletów :
60 zł – Trybuna Główna
35 zł – normalny
25 zł – ulgowy (pozostała część stadionu poza trybuną główną i sektorem dla gości dla studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, dla uczniów powyżej 9 roku życia, dla kobiet, dla emerytów i rencistów z ważną legitymacją)

20 zł – bilet na sektor gości (na podstawie porozumienia z klubem z Gorzowa – ostrowianie na pierwszy mecz barażowy w Gorzowie również otrzymują powyższą cenę na sektor gości)
2 zł – dziecięcy*
2 zł – niepełnosprawni**

*upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej dzieci do ukończenia 9 roku życia
**upoważnia do wejścia osoby niepełnosprawnej w cenie 2 zł + opiekun 25 zł.

Awizowane składy

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski

9.Nicolai Klindt

10.Aleksandr Łoktajew

11.Tomasz Gapiński

12.Sam Masters

13.Grzegorz Walasek

14.Sebastian Szostak

15.Marcin Kościelski

truly.work Stal Gorzów

1. Szymon Woźniak
2. Peter Kildemand
3. Krzysztof Kasprzak
4. Anders Thomsen
5. Bartosz Zmarzlik
6. Rafał Karczmarz
7. Mateusz Bartkowiak