W niedzielę prezentacja drużyny. Zapraszamy do Galerii Ostrovia

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 12 grudnia, 2019

W sobotę sesja zdjęciowa na potrzeby marketingowe klubu, a w niedzielę prezentacja drużyny i spotkanie z kibicami w Galerii Ostrovia. Żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovia w weekend stawią się w Ostrowie. Serdecznie zapraszamy kibiców w niedzielę od 15:30 do Galerii Ostrovia.

Przygotowaliśmy dla kibiców sporo atrakcji. Prezentację poprzedzi koncert ostrowskiej kapeli rockowej To All Units. To młody zespół, który naprawdę fajnie gra. Warto przyjść do Galerii Ostrovia już wcześniej, bo o 15:30 rozpocznie się koncert. O 16:00 startujemy z prezentacją drużyny Arged Malesa TŻ Ostrovia. Zapraszam wszystkich kibiców, by przyszli zobaczyć nasz nowy zespół – mówi Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia.

Drużyna nie została jakoś mocno przebudowana, ale myślę, że warto wziąć udział w prezentacji. Po części oficjalnej zawodnicy będą do dyspozycji kibiców. Będzie można zrobić sobie wspólne zdjęcie, zdobyć autograf czy po prostu porozmawiać z zawodnikami – dodaje prezes klubu.

Przy okazji prezentacji będzie można także nabyć vouchery na karnety na sezon 2020, a także klubowe gadżety z nowej kolekcji. – Zarówno karnety, jak i gadżety, a także karty podarunkowe TŻ Ostrovia to świetny prezent pod choinkę dla każdego fana – podkreśla Radosław Strzelczyk.

Harmonogram prezentacji:

15:30 – koncert zespołu To All Units

16:00 – prezentacja drużyny

16:30 – żużlowcy do dyspozycji kibiców