W niedzielę przed meczem ważna informacja. „Będzie to miła niespodzianka dla kibiców”

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 11 października, 2019

Sezon 2019 się kończy, ale zarząd TŻ Ostrovia myśli już o kolejnym. Warto wybrać się na Stadion Miejski w Ostrowie, by podczas meczu barażowego z truly.work Stalą Gorzów podziękować drużynie Arged Malesa TŻ Ostrovia za piękny sezon. – Ogłosimy wówczas ważną informację, która powinna ucieszyć kibiców” – deklaruje nieco tajemniczo prezes klubu, Radosław Strzelczyk.

W niedzielę o 17:00 rozpocznie się ostatni mecz drużyny Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski w sezonie 2019. – Kończymy piękny sezon, ale myślimy już o kolejnym. Zawodnicy chcą podziękować kibicom za ten sezon i liczą, że publiczność w niedzielę dopisze. Ma być piękna pogoda. Prawdziwa złota polska jesień. Przed meczem będziemy mieli do przekazania kibicom ważną informację w kontekście przyszłego sezonu. Tym bardziej zapraszam w niedzielę na Stadion Miejski – mówi Radosław Strzelczyk.

Warto przyjść na rewanżowy baraż, pomimo tego, że jego losy są praktycznie rozstrzygnięte. – Chcemy pokusić się o niespodziankę i wygrać z ekstraligowcem na swoim torze. Będzie to bardzo ciężkie, ale na koniec sezonu fajnie byłoby zachować miano niepokonanej drużyny na własnym obiekcie. Obronić twierdzę Ostrów to zadanie na niedzielę – podkreśla Tomasz Gapiński.

truly.work Stal Gorzów jest faworytem także meczu rewanżowego. Nic dziwnego, wszak w drużynie Stanisława Chomskiego startuje nowy mistrz świata, Bartosz Zmarzlik. Początek meczu na Stadionie Miejskim o 17:00. Transmisję przeprowadzi nSport+.

Bilety na to niedzielny rewanżowy baraż można nabywać online https://www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0391 oraz w siedzibie TŻ Ostrovia w trybunie głównej Stadionu Miejskiego w piątek od 9:00 do 18:00 oraz w sobotę od 9:00 do 16:00. Bilety również dostępne są w punkcie TŻ Ostrovia w Galerii Ostrovia w dni powszednie w godzinach 17:00-21:00, a w weekend w godzinach otwarcia Galerii.

Ceny biletów :
60 zł – Trybuna Główna
35 zł – normalny
25 zł – ulgowy (pozostała część stadionu poza trybuną główną i sektorem dla gości dla studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, dla uczniów powyżej 9 roku życia, dla kobiet, dla emerytów i rencistów z ważną legitymacją)

20 zł – bilet na sektor gości (na podstawie porozumienia z klubem z Gorzowa – ostrowianie na pierwszy mecz barażowy w Gorzowie również otrzymali powyższą cenę na sektor gości)
2 zł – dziecięcy*
2 zł – niepełnosprawni**

*upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej dzieci do ukończenia 9 roku życia
**upoważnia do wejścia osoby niepełnosprawnej w cenie 2 zł + opiekun 25 zł.