W piątek prezentacja Arged Malesa Ostrów Wielkopolski. Transmisja w telewizji Proart i na Wlkp24

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 24 marca, 2021

W dobie pandemii żużlowcy Arged Malesa Ostrów Wielkopolski nie mogą bezpośrednio spotkać się z kibicami.  – Zaprezentujemy drużynę u jednego z naszych tytularnych sponsorów, w firmie Malesa Pokrycia Dachowe. W piątek od 16:00 zapraszamy przed telewizory i komputery przeprowadzona zostanie z tego wydarzenia transmisja – mówi Waldemar Górski, prezes TŻ Ostrovia.

W normalnych czasach żużlowcy spotykali się na prezentacji z kibicami w Galerii Ostrovia. Była możliwość zrobienia zdjęć, zdobycia autografów i rozmowy z zawodnikami. Dziś niestety, szans na takie spotkanie nie ma.

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski chce jednak nadal mieć kontakt ze swoimi kibicami. – Czekamy na fanów i wierzymy, że jak najszybciej wrócą na trybuny – podkreśla Tomasz Gapiński. Póki co jednak zespół zaprezentowany za pośrednictwem mediów, a uroczystość odbędzie się  siedzibie firmy Malesa Pokrycia Dachowe.

Na miejscu w Ostrowie Wielkopolskim są już wszyscy zawodnicy Arged Malesa Ostrów Wielkopolski zakontraktowani na sezon 2022. W piątek od godziny 16:00 będzie można ich zobaczyć w telewizji Proart oraz na Wlkp24.info. Zapraszamy do oglądania transmisji.