W poniedziałek ostatni dzień sprzedaży karnetów

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 5 lipca, 2020

Warto się pośpieszyć, bo  poniedziałek, 6 lipca będzie ostatnim dniem, w którym można nabyć karnety na cały sezon zasadniczy w Ostrowie Wielkopolskim na mecze w eWinner 1. Lidze drużyny Arged Malesa TŻ Ostrovia.

Zarząd TŻ Ostrovia S.A informuje, że już tylko w najbliższy poniedziałek w godzinach od 9:00 od 16:00 będzie można nabywać karnety na mecze ostrowskiej drużyny. Cena karnetu normalnego to 210 złotych. Cena karnetu ulgowego 150 złotych. Posiadacze karnetów mają pierwszeństwo w wejściu na Stadion Miejski na mecze sezonu 2020.

W poniedziałek wieczorem klub przekaże informację odnośnie biletów na mecz 1. Rundy eWinner 1.Ligi pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski a Abramczyk Polonią Bydgoszcz, jak również poinformuje o dokładnym terminie i godzinie tego spotkania.

Przypomnijmy, że w poniedziałek o 18:45 w Gdańsku odbędzie się mecz Północ- Południe z ostrowskimi akcentami. Trenerem Południa jest Mariusz Staszewski, a w zespole tym wystartują Tomasz Gapiński i Nicolai Klindt. Podczas tego spotkania platforma Canal+ ma oficjalnie poinformować o terminach i godzinach 1.rundy eWinner 1. Ligi, która od tego sezonu będzie pokazywana zarówno w telewizji jak i internecie właśnie na tej platformie.