W poniedziałek żużlowcy zaczynają zgrupowanie w Ostrowie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 26 stycznia, 2020

Od poniedziałku trener Mariusz Staszewski będzie miał do dyspozycji w Ostrowie krajowych zawodników Arged Malesa TŻ Ostrovia. Przez pięć dni odbywać się będzie zgrupowanie drużyny, a większość zajęć odbywać się będzie w NewReh, które jest partnerem ostrowskiego klubu.

Podczas zgrupowania żużlowcy przejdą testy funkcjonalne. Będą też treningi biegowe na Piaskach Szczygliczce. Żużlowcy będą pracować nad motoryką. Szefowie NewReh zaplanowali także treningi funkcjonalne, EMS oraz stretching. – Zajęcia są urozmaicone. To zgrupowanie to już sprawdzony element naszego okresu przygotowawczego – wyjaśnia trener Mariusz Staszewski.

Seniorzy krajowi i zagraniczni indywidualnie przygotowują się do sezonu 2020. Juniorzy i adepci trenują w Ostrowie pod okiem Mariusza Staszewskiego. – Jednym z ważniejszych elementów jest integracja drużyny – zaznacza trener. Atmosfera w zespole była kluczem do sukcesów w poprzednich sezonach. Podobnie ma być teraz, a przecież ostrowska drużyna to mieszanka rutyny i doświadczenia z młodością wychowanków klubu.

Zgrupowanie w Ostrowie potrwa od poniedziałku do piątku, 31 stycznia. Będziemy na bieżąco informować na stronie klubowej, w mediach społecznościowych o tym, jak przebiega zgrupowanie. Żużlowcom towarzyszyć będzie także kamera klubowej telewizji OSTRO TV.