W weekend I Memoriał Tomasza Jędrzejaka w halowej piłce nożnej

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 22 listopada, 2023

W sobotę i niedzielę 25-26 listopada w hali Szkoły Podstawowej nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się I Memoriał Tomasza Jędrzejaka w halowej piłce nożnej, organizowany przez Stowarzyszenie Charytatywne SMS „Dajemy nadzieję”. W turnieju upamiętniającym najbardziej utytułowanego wychowanka ostrowskiego klubu zagrają 32 drużyny, w tym ekipa Moonfin.pl TŻ Ostrovia, a także funkcyjni TŻ Ostrovia oraz Ostrovia Speedway Fans.

Turniej rozpocznie się w sobotę fazą grupową o 10 i potrwa przez cały dzień. W niedzielę o 10:00 rozpoczną się mecze 1/8 finału. O 12:30 odbędzie się oficjalne rozpoczęcie turnieju. Finał zaplanowano o 15:45.

W I Memoriale Tomasza Jędrzejaka w halowej piłce nożnej zagrają m.in.: Maciej Janowski, Jan Kvech, Jakub Krawczyk. Nick Porsing, Nicolai Heiselberg, Sebastian Szostak, Jakub Poczta, Kacper Grzelak, Grzegorz Walasek, Kamil Nowacki, Eduard Krcmar i Daniel Klima.

W ekipie Motoru Lublin ma zagrać m.in. Jacek Bąk, były reprezentant Polski w piłce nożnej.

Turniejowi przyświeca także cel charytatywny. W trakcie imprezy zbierane będą środki finansowe dla chorego Filipa Wierzyka, który wymaga codziennej rehabilitacji.