Wielkanocne występy naszych zawodników

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 22 kwietnia, 2019

Nie wszyscy mieli wolne w święta. Kilku reprezentantów Arged Malesa TŻ Ostrovia w okresie Wielkanocnym ścigało się z różnym skutkiem głównie w towarzyskich imprezach.

W poniedziałek w Poznaniu w Turnieju z okazji 100. rocznicy Powstania Wielkopolskiego brał udział Renat Gafurow. Rosjanin z dorobkiem 4 punktów zajął dopiero 14 miejsce. Turniej wygrał Kacper Gomólski przed Adrianem Cyferem i Kamilem Brzozowskim.

Z kolei Sam Masters w Glasgow wziął udział w turnieju jubileuszowym Craiga Cooka. Australijczyk bronił barw Edinburg Monarch i w czterech startach zdobył 11 punktów, a jego drużyna zajęła trzecie miejsce w zawodach z okazji 10-lecia startów byłego uczestnika cyklu Grand Prix.

Aleksandr Łoktajew brał natomiast udział w I rundzie Indywidualnych Mistrzostw Ukrainy. Na torze w Równem zwyciężył z kompletem 12 punktów Paweł Miesiąc. Zawodnik ostrowskiego klubu zajął drugie miejsce z dorobkiem 11 „oczek”. Łoktajew zgarnął natomiast Puchar Otwarcia Sezonu, wygrywając wyścig dodatkowy z Karpovem, Miesiącem i Albinem.

Już wcześniej informowaliśmy o tym, że Nicolai Klindt brał udział bez powodzenia w duńskich eliminacjach do cyklu Grand Prix i SEC.