Wielki sukces! Warsztat żużlowy dla młodzieżowców laureatem w Ostrowskim Budżecie Obywatelskim

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 11 grudnia, 2020

1692 głosy w dużej mierze pewnie kibiców żużla z Ostrowa Wielkopolskiego dały efekt w postaci drugiego miejsce i wielkiego sukcesu, jakim jest zakwalifikowanie do realizacji z Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego zadania pn. „Warsztat żużlowy dla młodzieżowców TŻ Ostrovia.

300 000 złotych to koszt powstania takiego przedsięwzięcia. Projekt złożył Arkadiusz Sodkiewicz, radny, prywatnie wielki kibic sportu, w tym żużla. – To ogromny sukces ostrowskiego żużla. Zawsze mówiło się, że na żużel chodzą mieszkańcy powiatu ostrowskiego. To głosowanie udowadnia, że żużel kochają ostrowianie, którzy mogli głosować w Ostrowskim Budżecie Obywatelskim. Wielkie słowa podziękowania dla każdego, kto oddał głos i namówił do tego samego swojego znajomego – podkreśla Waldemar Górski, prezes TŻ Ostrovia.

Współtwórcą tego projektu i wielkiego sukcesu jest przede wszystkim Arkadiusz Sodkiewicz, któremu szczególnie chcę podziękować – dodaje Waldemar Górski.

Dzięki tej inwestycji młodzieżowcy ostrowskiego klubu będą mieli dużo lepsza warunki do pracy przy sprzęcie. Dotąd gnieździli się małym i skromnym warsztacie. – Teraz to już będę ekstraligowe warunki – cieszy się Waldemar Górski.

W głosowaniu w Ostrowskim Budżecie Obywatelskim zadanie pn. „Warsztat żużlowcy dla młodzieżowców TŻ Ostrovia” u zyskał 1692 głosy. Więcej – 1773 zdobyło zadanie „Tajemniczy ogród na Osiedlu Pruślin”. Dwa zadania z największą liczbą głosów zostały zakwalifikowane do realizacji w budżecie Gminy Miasta Ostrów Wielkopolski na rok 2021.

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego ogromnego sukcesu ostrowskiego żużla. Nasi sponsorzy też są z tego dumni i deklaruję dalsze wsparcie dla ostrowskiego żużla. To naprawdę wielka sprawa, że udało się przeforsować ten projekt do realizacji – kończy Waldemar Górski.