Wikingowie odkryli karty. To oni pojadą w Memoriale Rifa Saitgariejewa

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 8 marca, 2020

Antonio Lindbaeck, Linus Sundstroem czy Peter Ljung – między innymi ci żużlowcy wystąpią w drużynie pod nazwą Team Viking, która zmierzy się z Arged Malesa TŻ Ostrovia w ramach XXIII Memoriału Rifa Saitgariejewa.

Trwają przygotowania do pierwszego wyjazdu na to ostrowskich żużlowców, który nastąpić ma w poniedziałkowe południe. Pod koniec tygodnia w Ostrowie na zgrupowanie zjawi się reprezentacja Szwecji ze swoim menedżerem Morganem Anderssonem.

W piątek i sobotę żużlowcy Trzech Koron trenować będą na ostrowskim torze. W niedzielę natomiast dojdzie do meczu sparingowego ostrowian z Teamem Viking. – Zapraszamy kibiców na inauguracyjne zawody w sezonie 2020. Będzie ciekawe ściganie, a jednocześnie uczczona zostanie pamięć Rifa Saitgariejewa, który w latach 90. ubiegłego wieku zachwycał nas swoimi wspaniałymi szarżami – podkreśla Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia.

Skład Team Viking na mecz z Arged Malesa TŻ Ostrovią: Antonio Lindbaeck, Victor Palovaara, Pontus Aspgren, Linus Sundstreom, Peter Ljung, Alexander Woentin, Anton Karlsson.

Początek XXIII Memoriału Rifa Saitgariejewa w niedzielę, 15 marca o godzinie 13:00. Kwadrans wcześniej rozpocznie się prezentacja.