Wirtualne karnety nadal w sprzedaży. Bonus dla ich posiadaczy

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 25 maja, 2020

Przypominamy, że cały czas  w sprzedaży są Wirtualne Karnety na sezon 2020. Można je zakupić zarówno w biurze klubu w trybunie głównej Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim, jak i wybierając opcję nagrody na zrzutce  #ratujMYżużel https://zrzutka.pl/z/ratujmyzuzel

Wirtualny karnet to nie tylko pomoc dla TŻ Ostrovia w tych trudnych czasach, ale także możliwość zamieszczenia swojego wizerunku na trybunach Stadionu Miejskiego.

W obliczu pojawiających się informacji, że przygotowywane są zasady organizowania imprez sportowych z ograniczonym udziałem publiczności, TŻ Ostrovia posiadaczom Wirtualnych Karnetów daje dodatkowy bonus w postaci możliwości pierwokupu biletu na mecze drużyny Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Należy jednak zachować certyfikat wydawany przez klub przy zakupie Wirtualnego Karnetu, bo na jego podstawie będzie możliwość pierwokupu biletu.

Bezwzględne pierwszeństwo w wejściu na zawody – przy ograniczonym udziale publiczności – będą mieli oczywiście posiadacze karnetów na sezon 2020.  Dodajmy, że nadal w biurze klubu można nabywać karnety. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00.

Zanim ruszy sprzedaż biletów na pozostałe dostępne miejsca, w przedsprzedaży będą mieli możliwość ich nabycia właściciele Wirtualnych Karnetów, jako podziękowanie za wsparcie klubu w ciężkich czasach. Tym bardziej zachęcamy do zakupu Wirtualnych Karnetów, bo jest szansa, że dzięki temu zobaczycie na żywo zmagania swojej ulubionej drużyny.

Na razie nie wiadomo, jakie limity kibiców na trybunach zostaną wprowadzone. Mówi się o 999 osobach, ale także o 20-25 procentach pojemności stadionu. Przypomnijmy, że eWInner 1. Liga ma wystartować 11 lipca. Do tego czasu może jeszcze sporo się zmienić w kwestii obecności kibiców na trybunach.

TŻ Ostrovia serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które zakupiły karnety, dorzuciły się do zrzutki i zakupiły Wirtualne Karnety. Wierzymy, że wspólnie uratujemy żużel w Ostrowie i spotkamy się na Stadionie Miejskim!