Z Grand Prix w Toruniu na baraż w Ostrowie Wielkopolskim

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 27 września, 2019

Jeden z ostatnich żużlowych weekendów w tym sezonie 5-6 października można spędzić w Toruniu i Ostrowie. Po finałowym turnieju Grand Prix, ostrowski klub zaprasza na rewanżowy baraż o miejsce w Ekstralidze pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovia a truly.work Stalą Gorzów. – Wybiera się do nas sporo kibiców z zagranicy, którzy do Ostrowa przyjadą po Grand Prix w Toruniu – powiedział Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia.

W sobotę, 5 października na Motoarenie w Toruniu poznamy nowego indywidualnego mistrza świata. Dzień później w Ostrowie Wielkopolskim o godzinie 18:00 odbędzie się rewanżowy mecz barażowy o miejsce w Ekstralidze. –Mamy już zamówione 150 biletów na trybunę główną przez kibiców z Anglii. Otrzymujemy także zapytania w sprawie biletów od fanów z innych krajów, którzy przy okazji przyjazdu na Grand Prix, chcą również odwiedzić Ostrów i zobaczyć baraż. Serdecznie zapraszamy – dodaje Radosław Strzelczyk.

Jest duża szansa na to, by właśnie w niedzielę, 6 października w Ostrowie Wielkopolskim powitać nowego mistrza świata. – Trzymamy kciuki za Bartosza Zmarzlika i wierzymy, że dzień po Grand Prix w Toruniu, kibice w Ostrowie będą mieli okazję zobaczyć nowokreowanego mistrza świata – dodaje szef ostrowskiego klubu.

Rewanżowy baraż o miejsce w Ekstralidze pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovia a truly.work Stalą Gorzów będzie praktycznie ostatnimi w sezonie zawodami o dużą stawkę. – Liczymy, że kibice z Ostrowa przyjdą podziękować drużynie za cały sezon 20109. Dochodzą nas głosy, że również fani z Rybnika przyjadą dopingować wspólnie z naszymi kibicami. Spodziewamy się także naszych przyjaciół z Gniezna. Zawody odbędą się przy sztucznym oświetleniu, co tylko doda kolorytu tej rywalizacji – mówi Radosław Strzelczyk.

Bilety na mecz barażowy można nabywać w siedzibie klubu od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00, a także w sklepie klubowym w Galerii Ostrovia w dni powszednie od 17:00 do 21:00, a w weekendy w godzinach otwarcia galerii handlowej.

Bilety online dostępne są TUTAJ.

Ceny biletów :
60 zł – Trybuna Główna
35 zł – normalny
25 zł – ulgowy (pozostała część stadionu poza trybuną główną i sektorem dla gości dla studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, dla uczniów powyżej 9 roku życia, dla kobiet, dla emerytów i rencistów z ważną legitymacją)

20 zł – bilet na sektor gości (na podstawie porozumienia z klubem z Gorzowa – ostrowianie na pierwszy mecz barażowy w Gorzowie również otrzymują powyższą cenę na sektor gości)
2 zł – dziecięcy*
2 zł – niepełnosprawni**

*upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej dzieci do ukończenia 9 roku życia
**upoważnia do wejścia osoby niepełnosprawnej w cenie 2 zł + opiekun 25 zł.