Zapraszamy do zakupu programów. Duża dawka ciekawej lektury

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 25 maja, 2019

W programie na niedzielne zawody przeczytacie sylwetkę Kamila Nowackiego. Prezentujemy także rozmowę z Klaudią Gabryelczyk, młodszą siostrą Patrycji, która była bohaterką poprzedniego wywiadu. Tym razem na 60 stronach w formacie A4 jak zwykle znaleźć można sporo ciekawej lektury.

W programie wracamy do meczu w Gdańsku Piszemy także o historycznym triumfie naszej pary w Gnieźnie w Mistrzostwach Par Nice 1. LŻ. Zobaczycie także fotorelację z Gdańska autorstwa Anny Kłopockiej.

Zapraszamy do lektury sylwetki Kamila Nowackiego, który ciekawie opowiada o początkach swojej przygody z mini żużlem. Mówi także o swoich pasjach i klubie piłkarskim, któremu bardzo kibicuje.

Artur Małecki, zajmujący się historią ostrowskiego żużla przypomina tym razem czwórmecze międzynarodowe z 1985 roku, kiedy to na torze w Ostrowie rywalizowały reprezentacje ówczesnego RFN, Danii, Szwecji Polski. Przy okazji piszemy również o wystawie historycznej, która powstanie w trybunie głównej Stadionu Miejskiego.

Przypominamy również historię pojedynków ostrowsko – rybnickich. Prezentujemy statystyki obu drużyn po VI rundach Nice 1. Ligi Żużlowej. Nie zapominamy również o szkółce żużlowej trenera Mariusza Staszewskiego. Przeczytacie także rubrykę „Ostro marketing” jak również wskazówki, jak dojechać na najbliższy mecz ostrowian w Rybniku 2 czerwca.

Zapraszamy do lektury.

Partnerem meczu Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów – PGG ROW Rybnik jest Poczta Polska.

Udział w rozgrywkach Nice 1. LŻ drużyny Arged Malesa TŻ Ostrovia dofinansowany jest z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.