Zapraszamy do zakupu programów. Duża dawka ciekawej lektury

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 27 kwietnia, 2019

Tym razem z okładki programu na mecz Arged Malesa TŻ Ostrovia – Lokomotiv Daugavpils uśmiecha się do kibiców Patrycja Gabryelczyk – „niebieska” podprowadzająca z teamu Ostro Girls. Przeczytacie także sylwetkę Tomasza Gapińskiego, jednego z liderów ostrowskiej drużyny.

W programie wracamy do historycznego zwycięstwa ostrowskiej drużyny w Tarnowie. Zobaczycie także fotorelację z „jaskółczego gniazda” autorstwa Anny Kłopockiej.

Artur Małecki, zajmujący się historią ostrowskiego żużla prześledził 700 meczów ligowych drużyny z Ostrowa. Sprawdźcie jak wyglądały okładki programów 100, 200, 300 itd. meczów ostrowskiej drużyny. Jak zwykle sporo historycznych ciekawostek i mało znanych faktów z dziejów żużla nad Ołobokiem.

Przypominamy również historię pojedynków ostrowsko – łotewskich. Prezentujemy statystyki obu drużyn po 3 rundach Nice 1. Ligi Żużlowej. Nie zapominamy również o szkółce żużlowej trenera Mariusza Staszewskiego. Przeczytacie także rubrykę „Ostro marketing” jak również wskazówki, jak dojechać na najbliższy mecz ostrowian w Gdańsku 5 maja.

Zapraszamy do lektury.