Zapraszamy na Super Mecz!

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 13 lutego, 2019

Wraz z firmą SpeedwayEvents.pl zapraszamy w czwartą sobotę marca na Super Mecz czyli pojedynek Mistrzów Polski z beniaminkiem Nice 1 Ligi Żużlowej. Pojedynek w Ostrowie będzie drugą edycją Super Meczu.
Do starcia dojdzie na torze przy Piłsudskiego 64 o godz. 15:00.
Spotkanie z zespołem FOGO Unii Leszno będzie połączone z Memoriałem Rifa Saitgariejewa.

– Cieszę się, że Super Mecz odbędzie się po raz drugi. Tym razem zorganizujemy go razem z beniaminkiem Nice 1. LŻ, Towarzystwem Żużlowym Ostrovia, którego zespół awans uzyskał po wygranych barażach. Po raz kolejny Super Meczem rozpoczynamy w Polsce sezon imprez żużlowych, sygnowanych marką SpeedwayEvents.pl. Chcemy, by stało się to długoletnią tradycją – podkreślił Maciej Polny, prezes firmy KFsport, właściciela marki SpeedwayEvents.pl.

Możliwość konfrontacji z aktualnymi Mistrzami Polski jest dla nas najlepszą możliwością, by przekonać się o sile Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski przed rozpoczęciem rozgrywek Nice 1 Ligi Żużlowej.

Nie ukrywamy, że rozpoczniemy ten sezon z przytupem i będzie to nie lada gratka dla kibiców. Mamy zamiar wykorzystać atut własnego toru i sprawdzić się na tle najlepszej drużyny w Polsce. Takie rozpoczęcie żużlowego sezonu powinno ucieszyć kibiców, których już teraz zapraszam 23 marca na Stadion Miejski – mówi Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia.

Po drugiej stronie barykady stanie FOGO Unia Leszno, zwycięzca rozgrywek najsilniejszej ligi świata.

Bardzo się cieszę, że po raz drugi – jako zwycięzcy PGE Ekstraligi – zmierzymy się w Super Meczu. W żużlu do każdego przeciwnika należy podchodzić z szacunkiem, tak było podczas pierwszej odsłony w zeszłym roku w Gnieźnie, tak też będzie w Ostrowie. Mogę zagwarantować, że 23 marca na torze w Ostrowie na pewno pojedziemy w pełnym składzie – zaznacza Piotr Baron, trener Drużynowego Mistrza Polski.

Przed rokiem, w pierwszej edycji Super Meczu, Car Gwarant Start Gniezno uległ FOGO Unii 43:47. Zawodnicy na torze dostarczyli sporo emocji i ich podobnej skali można spodziewać się także teraz.

Pierwszy wyścig Super Meczu zaplanowano w sobotę, 23 marca, o godzinie 15. Bilety już wkrótce będą do nabycia w systemie online dzięki platformie TicketCo oraz stacjonarnie w siedzibie naszego klubu.

Zawody odbędą się pod patronatem europosła Ryszarda Czarneckiego, a także Pani Prezydent Miasta Ostrów Wielkopolski, Beaty Klimek.