Zapraszamy w sobotę do Galerii Ostrovia na spotkanie z żużlowcami

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 24 kwietnia, 2019

Grzegorz Walasek i Tomasz Gapiński, liderzy Arged Malesa TŻ Ostrovia spotkają się w sobotę o godzinie 14:00 w sklepie klubowym z kibicami. W spotkaniu wezmą udział także prezes klubu, Radosław Strzelczyk i trener, Mariusz Staszewski.

Zanim zobaczymy się w niedzielę na Stadionie Miejskim podczas meczu Arged Malesa TŻ Ostrovia z Lokomotivem Daugavpils, serdecznie zapraszamy kibiców do Galerii Ostrovia. W sobotę o 14:00 rozpocznie się spotkanie z przedstawicielami ostrowskiego klubu.

Jesteśmy otwarci na naszych fanów. Chcemy, by mieli oni okazję spotkać żużlowców swojej drużyny także poza torem. Ruszamy z cyklem spotkań już w najbliższą sobotę od 14:00. Z kibicami spotkają się tym razem Grzegorz Walasek i Tomasz Gapiński – mówi Radosław Strzelczyk, prezes ostrowskiego klubu.

Podczas sobotniego spotkania będzie możliwość porozmawiania z zawodnikami, zrobienia sobie wspólnego zdjęcia czy zdobycia autografów. Zapraszamy od godziny 14:00 do sklepu TŻ Ostrovia, który zlokalizowany jest w Galerii Ostrovia.