Zbliżają się Mikołajki. Karnet i bon upominkowy TŻ Ostrovia świetnym prezentem

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 4 grudnia, 2019

W piątek Mikołajki. Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla najbliższych, TŻ Ostrovia ma dla was propozycje. Zarówno karnet na sezon 2020 oraz bony upominkowe TŻ Ostrovia to świetne prezenty dla każdego fana speedwaya.

Zapraszamy do zakupu karnetów na sezon 2020. To znakomity prezent zarówno na Mikołajki jak i pod choinkę. Kolejny sezon zapowiada się ekscytująco. Jeśli mamy wśród najbliższych fana żużla, warto go obradować karnetem na mecze naszej drużyny – mówi Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia.

Karnety na sezon 2020 to nie jedyny prezent, który sprawi wiele radości kibicom speedwaya. – Następnym naszym ruchem są bony upominkowe, które można przekazać w formie prezentu. Bony są wymieniane na gadżety klubowe. Serdecznie zapraszamy do skorzystania zarówno z karnetów na sezon 2020, ale i bonów upominkowych. Jeśli ktoś nie ma pomysłu na Mikołajki czy na Święta, może skorzystać z naszej oferty. Jestem przekonany, że sprawi tym radość swoim najbliższym – dodaje prezes klubu.


Zapraszamy do sklepu klubowego w Galerii Ostrovia oraz siedziby klubu w trybunie głównej Stadionu Miejskiego przy ulicy Piłsudskiego 64.