Znamy awizowane składy na derby Wielkopolski! Zmiany w obu drużynach

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 4 kwietnia, 2019

Drobne korekty w składzie Arged Malesa TŻ Ostrovia i Car Gwarant Startu Gniezno na niedzielne derby Wielkopolski w Ostrowie. Oba zespoły przegrały swoje pierwsze spotkania. Nic więc dziwnego, że kierownictwo obu ekip szuka optymalnego zestawienia.

Trener Mariusz Staszewski zmienił nieco ustawienie poszczególnych par swojej drużyny. Prezentujący od początku sezonu bardzo dobrą formę Tomasz Gapiński przeszedł na prowadzącego parę. Sama Mastersa zastąpił natomiast Renat Gafurow, który dołączył do pary z Aleksandrem Łoktajewem.

Z kolei menedżer gnieźnian Rafael Wojciechowski w porównaniu z pierwszym, przegranym meczem ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk dokonał również roszad w kadrze. W awizowanym składzie nie ma Adriana Gały. Pojawił się natomiast Szwed, Oliver Berntzon. Jest także zmiana w układzie poszczególnych par drużyny z pierwszej stolicy Polski.

Przypomnijmy, że w awizowanych składach kierownictwo drużyn może dokonać jeszcze dwóch zmian. Początek niedzielnych derbów Wielkopolski w Nice 1. Lidze Żużlowej o 14:30.

Awizowane składy:

Arged Malesa TŻ Ostrovia:
9.Aleksandr Łoktajew
10.Renat Gafurow
11.Tomasz Gapiński
12.Nicolai Klindt
13.Grzegorz Walasek
14.Kamil Nowacki
15.Marcin Kościelski

Car Gwarant Start Gniezno:
1. Oskar Fajfer
2. Andriej Kudriaszow
3. Oliver Berntzon
4. Frederik Jakobsen
5. Mirosław Jabłoński
6. Kevin Fajfer

Bilety na niedzielny pojedynek można nabyć w biurze klubu w godz. 9-16 (do piątku), w sklepie klubowym w Galerii Ostrovia oraz online.