Znamy rozkład rund Nice 1.LŻ na początek wakacji

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 5 czerwca, 2019

Główna Komisja Sportu Żużlowego w komunikacie 53/2019 z 4.06.2019 opublikowała plan meczów telewizyjnych na 11 i 12 rundę Nice 1.LŻ. Mecze Arged Malesa TŻ Ostrovia tym razem nie są przewidziane do transmisji. Zarówno mecz w Daugavpils z Lokomotivem jak i z Unią Tarnów w Ostrowie odbędą się w niedziele.

W najbliższy weekend od będzie się 9. runda Nice 1.LŻ, w której to beniaminek z Ostrowa pauzuje. Później Arged Malesa TŻ Ostrovię czeka mecz ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk, który odbędzie się w sobotę, 15 czerwca o 16:15 na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Bilety na to wydarzenie można już kupować. Szczegóły tutaj.

W niedzielę, 23 czerwca Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów uda się na mecz wyjazdowy do Daugavpils z Lokomotivem. Godzina tego spotkania nie została jeszcze podana w komunikacie GKSŻ. Wiadomo, że mecz odbędzie się w niedzielę. Będzie to długi weekend i początek wakacji. Z pewnością wielu kibiców połączy daleki wyjazd na żużel na Łotwie, choćby ze zwiedzaniem po drodze Wilna czy Kowna. Warto także zobaczyć urokliwy Dyneburg.

Wiadomo już także, że pierwszy lipcowy mecz Arged Malesa TŻ Ostrovia odjedzie na własnym torze w niedzielę, 7 lipca o godzinie 14:30 i będzie to rezerwa telewizyjna. Później w rozgrywkach Nice 1. Ligi Żużlowej nastąpi trzytygodniowa przerwa. Kibice mogą w tym czasie zaplanować urlopy.

DM I Ligi, 11 runda:

sobota, 22 czerwca CAR GWARANT Start Gniezno – KŻ Orzeł Łódź godz. 20.15 TV Eleven Przewodniczący Jury: Zbigniew Fiałkowski

niedziela, 23 czerwca Unia Tarnów – PGG ROW Rybnik godz. 14.30 TV Polsat Przewodniczący Jury: Marek Wojaczek

SK Lokomotiv Daugavpils – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp bez transmisji

DM I Ligi, 12 runda

niedziela, 7 lipca 2019 PGG ROW Rybnik – CAR GWARANT Start Gniezno godz. 14.30 TV Polsat Przewodniczący Jury: Dariusz Cieślak Arged Malesa

TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Unia Tarnów godz. 14.30 rez. tv