Znamy składy na Super Mecz!

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 18 marca, 2019

W piątek, 15-go marca trener FOGO Unii Leszno Piotr Baron – odkrył karty. Tak jak wcześniej zapowiadał, na Super Mecz na Stadionie Miejskim jego zespół zamelduje się w absolutnie najsilniejszym składzie.

Tym samym odpowiedział trener Arged Malesa TŻ Ostrovii desygnując do walki tych samych zawodników, którzy w minioną sobotę rywalizowali na Motoarenie z ekipą Get Well Toruń. Nieco inaczej w porównaniu z pierwszym sparingiem wyglądać będzie zestaw par naszego zespołu.

Arged Malesa TŻ Ostrovia:
9. Grzegorz Walasek
10. Tomasz Gapiński
11. Aleksandr Łoktajew
12. Renat Gafurow
13. Nicolai Klindt
14. Kamil Nowacki
15. Marcin Kościelski

Fogo Unia Leszno:
1. Emil Sajfutdinow
2. Brady Kurtz
3. Jarosław Hampel
4. Janusz Kołodziej
5. Piotr Pawlicki
6. Dominik Kubera
7. Bartosz Smektała
8. Szymon Szlauderbach

W zeszłorocznej edycji Super Meczu leszczynianie pokonali w Gnieźnie miejscowy Start 47:43. Pozostaje liczyć, że również w Ostrowie kibice będą świadkami zaciętego pojedynku.

Wciąż trwa sprzedaż biletów na Super Mecz. Można je kupować online na stronie: bilety.speedwayevents.pl. Do soboty 16 marca, do godziny 23:59, wejściówki można nabywać w przedsprzedaży, gdzie obowiązują niższe ceny (1 zł – dziecięcy, 15 zł – ulgowy, 20 zł – normalny, 20 zł – trybuna główna ulgowy, 40 zł – trybuna główna normalny). Od niedzieli nieznacznie wzrosną (1 zł – dziecięcy, 20 zł – ulgowy, 25 zł – normalny, 25 zł – trybuna główna ulgowy, 50 zł – trybuna główna normalny).
W siedzibie klubie można zaopatrywać się w bilety od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-16.00.

Osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności mogą wejść na mecz (trybuny na koronie stadionu) wraz z opiekunem za darmo. Warunkiem jest dokonanie zgłoszenia – osobiści lub mailowo (biuro@tzostrovia.pl) do klubu, do dnia 19-go marca.