Znamy termin 69. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 27 września, 2021

W niedzielę, 10 października o godzinie 12:00 na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim rozegrany zostanie 69. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Przed rokiem główne trofeum wygrał Sebastian Szostak, a całe podium obsadzili reprezentanci ostrowskiego klubu. Z uwagi na pandemię COVID-19 turniej w 2020 roku został rozegrany bez udziału publiczności i w juniorskiej obsadzie.

Szczegóły i lista startowa tegorocznego turnieju będzie podana w najbliższych dniach. Ostrowski klub skupia się oczywiście obecnie raz na najbliższym wydarzeniu, czyli rewanżowym finale play-off eWinner 1.Ligi w Krośnie.

Chcemy jednak zaprosić już teraz kibiców na 69. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, żeby zarezerwowali sobie czas na niedzielę, 10 października tradycyjnie w samo południe. Przypominamy jednocześnie, że posiadacze karnetów na sezon 2021 obejrzą turniej jako rekompensatę za jeden mecz ligowy, który rozegrany został bez udziału publiczności – mówi Waldemar Górski, prezes TŻ Ostrovia.

Przypomnijmy, że Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego to najstarszy towarzyski turniej żużlowy w Polsce rozgrywany z przerwami od 1950 roku. Jest to jedna ze sportowych wizytówek Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.