Żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovia spotkali się z kibicami w Galerii Ostrovia

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 27 kwietnia, 2019

Rozdali mnóstwo autografów, pozowali do wspólnych zdjęć z kibicami, a także odpowiadali na pytania. Słowem drużyna Arged Malesa TŻ Ostrovia integrowała się z ostrowskimi kibicami w Galerii Ostrovia, gdzie zlokalizowany jest klubowy sklep TŻ Ostrovia.

Z tymi naszymi zwycięstwami, to jeszcze spokojnie. Na razie wygraliśmy dwa mecze z trzech. Nie zapominajmy, że jesteśmy beniaminkiem i naszym podstawowym celem jest utrzymanie w Nice 1. Lidze Żużlowej. Oczywiście, że chcemy zrobić coś więcej, ale jeszcze wiele trudnych spotkań przed nami. Spodziewałem się, że liga będzie tak zacięta i wyrównana. Jedzie w niej siedem mocnych drużyn. Wygraliśmy w Tarnowie, ale wcale nie oznacza to, że łatwo zwyciężymy z Unią na swoim torze – podkreślał trener Arged Malesa TŻ Ostrovia, Mariusz Staszewski.

Przed hurra optymizmem przestrzegali także żużlowcy. – Lepiej miło się zaskoczyć niż rozczarować. Pewnie, że już teraz niektórzy widzą nas w play-offach, ale do nich daleka droga. Apeluję do wszystkich, nie pompujmy balonika. Bądźcie z nami i wspierajcie nas we wszystkich meczach. To jest jednak tylko sport i może nam się przytrafić słabszy dzień. Oby nie – mówił Tomasz Gapiński.

Większym optymizmem wykazał się Grzegorz Walasek. Najbardziej doświadczony zawodnik Arged Malesa TŻ Ostrovia nie krył, że jeśli tylko zdrowie dopisze i kontuzje będą omijać drużynę beniaminka, to pokusi się ona o miejsce w czołowej czwórce i jazdę w play-offach. – Bardzo tego chcemy, bo fajnie byłoby przedłużyć sezon, a nie kończyć już w sierpniu. Bardzo dobrze czuję się w Ostrowie. Jeśli wy będziecie zadowoleni z naszych wyników, to my też się będziemy cieszyć. Jeździmy dla kibiców i chcemy, by stadion wypełniał się zawsze tak jak na inaugurację – podkreślał Walasek.

Kibice, którzy przyszli do sklepu klubowego TŻ Ostrovia w Galerii Ostrovia otrzymali pocztówki z wizerunkami ostrowskich żużlowców oraz całej drużyny Arged Malesa TŻ Ostrovia. Podobne spotkania będą cyklicznie organizowane przez ostrowski klub.