Żużlowcy dziękują kibicom: Świetnie jeździ się przy pełnym stadionie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 10 kwietnia, 2019

Żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovia i szefowie ostrowskiego klubu dziękują kibicom za doping i stworzenie świetnej atmosfery podczas derbów Wielkopolski. – Oby tak było przez cały sezon. Ta liga jest naprawdę mocna i nieprzewidywalna – podkreśla Radosław Strzelczyk.

Bardzo dobrze jeździło się przy tylu kibicach. Słyszałem ich doping. Jestem im bardzo wdzięczny za wsparcie. Dołożyli swoją cegiełkę do naszego zwycięstwa – podkreślał Aleksandr Łoktajew, który debiutował w meczu ligowym przed ostrowską publicznością.

Pierwszy raz w Nice 1. LŻ na Stadionie Miejskim startował również Tomasz Gapiński. – Przed meczem byłem bardzo zdenerwowany. Ukłony dla kibiców, którzy tak licznie stawili się na inauguracji ligi w Ostrowie. Dziękujemy im za doping i zapraszamy ponownie 28 kwietnia na mecz z Lokomotivem Daugavpils. Wasze wsparcie jest naprawdę ważne – podkreślał 36-letni reprezentant Arged Malesa TŻ Ostrovia.

Jeżeli wszyscy dookoła bawili się fajnie, były emocje, to oto nam chodziło. Przyszło naprawdę dużo ludzi. Nawierzchnia będzie się coraz lepiej układać i pewnie będzie w przyszłości lepsze ściganie. Jeśli kibicom się podobało, my się z tego cieszymy – dodał Grzegorz Walasek.

Lepszej inauguracji nie można było sobie wyobrazić. Dopisała pogoda, jest zwycięstwo i kibice wypełnili stadion kibiców. Chciałbym, aby przez cały sezon tak to wyglądało, by kibice byli z nami i tak świetnie dopingować – przyznał Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia.

Przypomnijmy, że ostrowski klub dla kibiców, którzy nie wybierają się w tę sobotę do Tarnowa, przygotował wspólne oglądanie meczu 3. kolejki Nice 1. LŻ pomiędzy Unią Tarnów a Arged Malesa TŻ Ostrovia na telebimie na trybunie głównej Stadionu Miejskiego.