Żużlowcy odwiedzili kolejne szkoły i przedszkola

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 3 czerwca, 2019

Przedszkole nr 12 w Ostrowie oraz Szkołę Podstawową i Przedszkole w Kuczkowie odwiedzili w poniedziałek żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski. W obu placówkach zostali entuzjastycznie przyjęci przez dzieci i młodzież.

W poniedziałkowy poranek Marcin Kościelski i adept sportu żużlowego, Jakub Poczta odwiedzili najpierw Przedszkole nr 12 przy ulicy Andersa w Ostrowie Wielkopolskim. Były oczywiście autografy, wspólne zdjęcia z zawodnikami i motocyklem. Spore zainteresowanie dzieci wzbudził odpalony motocykl przez ostrowskich żużlowców. Na koniec spotkania dzieci otrzymały pamiątkowe pocztówki z wizerunkami drużyny i zawodników Arged Malesa TŻ Ostrovia.

Kolejnym punktem poniedziałku była wizyta w Szkole Podstawowej i Przedszkolu w Kuczkowie. W spotkaniu uczestniczył także prezes TŻ Ostrovia, Radosław Strzelczyk. Dzieci i młodzież z tej placówki bardzo entuzjastycznie włączyły się w doping żużlowców. Hasło: hej, hej Ostrovia! niosło się zarówno w murach szkoły jak i na zewnątrz, gdzie do wspólnego zdjęcia pozowała cała grupa zarówno przedszkolaków jak i uczniów szkoły w Kuczkowie.

Galeria ze spotkania do obejrzenia > TUTAJ <

W czerwcu żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovia zawitają jeszcze do kilku kolejnych placówek szkolnych, wezmą udział w festynach i zlocie motocyklowych. – Dostajemy bardzo dużo zaproszeń. Staramy się odwiedzać jak najwięcej szkół i przedszkoli, bo widzimy autentyczną radość dzieci, które często mają pierwszy kontakt z motocyklem i sportem żużlowym. W ten sposób chcemy przyciągnąć na trybuny nowych, młodych kibiców – mówi Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia.