Żużlowcy wśród nagrodzonych przez Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 28 kwietnia, 2023

Doroczne spotkanie Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimetk ze sportowcami, trenerami i działaczami odbyło się w czwartek w Synagodze. Wśród nagrodzonych sportowców byli juniorzy Arged Malesy Ostrów za sukcesy z 2022 roku: Jakub Krawczyk, Jakub Poczta, Sebastian Szostak i Kacper Grzelak. Wyróżnienie otrzymał także Gracjan Szostak. Kacper Grzelak z uwagi na mecz nie mógł osobiście odebrać pamiątkowej statuetki.

Wśród wyróżnionych trenerów znaleźli się Mariusz Staszewski i Kamil Brzozowski. W ich mieniu statuetki odebrał prezes, Waldemar Górski, który również był laureatem wśród działaczy. Dziękujemy Pani Prezydent, Beacie Klimek za wyróżnienia i obiecujemy pracować na kolejne sukcesy w 2023 roku.

Juniorzy Arged Malesy Ostrów zostali nagrodzenia za brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych oraz Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Dodatkowo Jakub Krawczyk wygrał Brązowy Kask i zajął 5 miejsce w finale IMEJ do lat 19. Finalistą IMEJ był również Kacper Grzelak, a finalistą IMŚ 250cc do lat 16 Gracjan Szostak.