Młodzieżowe ostatki w Ostrowie. MIMW jako Memoriał Jerzego Suffnera

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 26 września, 2019

W środę, 2 października o godzinie 15:45 odbędą się ostatnie w tym sezonie zawody młodzieżowe na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Tego dnia rozegrane zostaną Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski – Memoriał Jerzego Suffnera.

To będzie ostatni młodzieżowy akcent w sezonie 2019, który obfitował w sporo zawodów dla żużlowców do lat 21. W Ostrowie odbyło się przecież aż sześć rund Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów czy eliminacja Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.

W środę szesnastu juniorów powalczy w Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Wielkopolski, które będą jednocześnie Memoriałem Jerzego Suffnera, tragicznie zmarłego żużlowca Ostrovii sprzed dokładnie 40 lat. O obsadzie tych zawodów będziemy jeszcze informować. – 1 października podobny turniej odbędzie się w Lesznie. Dzień później w Ostrowie. W planach jest jeszcze jeden turniej, którego termin nie został ustalony – mówi Mariusz Staszewski, trener ostrowian. Wstęp na zawody: program w cenie 10 złotych.

Przypominamy jednocześnie, że ostatnimi oficjalnymi zawodami w Ostrowie Wielkopolskim będzie rewanżowy mecz barażowy o miejsce w Ekstralidze pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrowia a truly.work Stalą Gorzów. Mecz ten odbędzie się w 6 października o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim. Bilety na to spotkanie można nabywać online. Szczegóły dotyczące sprzedaży stacjonarnej znaleźć można TUTAJ.